Модельный ряд Daewoo

Отзыв о Daewoo Lanos 2008 года

Автомобиль: Daewoo Lanos 2008 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 20000 км, двигатель - 1.5, комплектация - базова
Автор: Максим (Украина, Черкассы)   05.05.2009

вцілому авто за рік експлуатації показало себе непогано. це мій перший автомобіль і купив його через 2 тижні, як отримав водійські права. Вчитися на ній їздити одне задоволення, особливо в міському режимі руху: досить маневренна, невибаглива. Влітку дуже не вистачає кондиціонера, та на двигун 1.5 базу не раджу встановлювати - авто не вистачатиме різкості, хоча кому що дорожче:). Пройшов 2 ТО - проблем ніяких, тільки от з салону були розбалансовані колеса і була вібрація при 120 км/год. З ВАЗом не порівняти - у братів 2115 та 2111 - небо і земля в порівнянні з Ланосом, хоча ВАЗи різкіші на ривок.

Плюсы автомобиля: маневринність, відповідність ціна-якість, надійна та проста в користуванні і обслуговуванні

Минусы автомобиля: низькувата, не досить економічна (особливо в місті), тонкий метал кузова

Совет покупателю: Всі,хто ще вагається між ВАЗом та Ланосом - не мучтеся - купуйте Ланос - не прогадаєте. і не жалійте грошей на максимальну комплектацію -будете задоволені! 1.4 з Мелітопольським двигуном краще не беріть

Тест-драйв Daewoo Lanos: Еще ближе к народу?
Еще ближе к народу?

Daewoo Lanos в нашей стране заслуженно носит титул «Народный автомобиль». Сегодня он пытается взвинтить свою популярность до еще больших высот за счет нового мотора.

Продажа б/у Lanos

Daewoo Lanos 2008 Daewoo Lanos 3.200$ 2008 167.000 км